• 08:00 - 18:00
 • biuro@idealnesprzatanie.pl

Sprzątanie hoteli i hosteli Warszawa

Sprzątamy tak jakbyśmy chcieli mieć posprzątane

Profesjonalne sprzątanie hoteli i hosteli

Sprzątanie hotelu Warszawa

W naszej szerokiej ofercie usług utrzymania czystości znajduje się również opcja, którą zainteresują się właściciele hoteli, pensjonatów, mieszkań na wynajem i nie tylko. Profesjonalne sprzątanie hoteli jest szczególnie wymagające. Tutaj niezbędna jest najwyższa jakość, nie ma miejsca na żadne niedopatrzenia. Czyste, zadbane pomieszczenie, ład, estetyka i dbałość o detale sprawiają, że goście mają zapewniony komfortowy pobyt i chętnie wracają. Wykonując prace porządkowe w tego typu obiektach, stosujemy specjalne procedury i odpowiednio organizujemy dzień. Wszystko jest ustalane z obsługą hoteli. Nie zakłócamy prac personelu, jesteśmy praktycznie niewidoczni.

IDEALNA CZYSTOŚĆ

Jeśli Twój hotel wymaga dokładnego sprzątania to dobrze trafiłeś. Firma Idealne Sprzątanie zorganizuje wszelkie prace, pozyska odpowiednie sprzęty i wyczyści poszczególne pomieszczenie szybko, sprawnie i bezproblemowo.

PEŁNY ZAKRES USŁUG

Firma sprzątająca Idealne Sprzątanie oferuje usługi sprzątania hoteli i hosteli w Warszawie i okolicy. Nam możesz zaufać.

Sprzątanie hoteli Warszawa

KOMPLEKSOWE USŁUGI

Świadczymy usługi kompleksowe. Profesjonalnie posprzątamy twój hotel lub hostel. My wykonamy wszystko za Ciebie. Nie będziesz już musiał się martwić.

SOLIDNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Nasza kompetentna i odpowiednio przeszkolona ekipa sprzątająca wykonuje obowiązki dyskretnie oraz profesjonalnie. Teraz wszystkim tym zajmą się odpowiednio przygotowani eksperci.

SPRZĄTANIE HOTELI I HOSTELI WARSZAWA

Używamy środków czystości wysokiej jakości i najnowocześniejszych sprzętów. Zapewniamy perfekcyjną czystość, dzięki czemu każdy gość hotelowy będzie zadowolony. Nad prawidłowym przebiegiem realizacji usług sprzątania hoteli czuwa nasz zespół doświadczonych fachowców w tej dziedzinie. Odpowiednia organizacja pracy to podstawa. Dobrze zorganizowany hotel, w którym panuje perfekcyjna czystość, sprawia, że goście chętnie do niego powracają przy każdej możliwej sytuacji i polecają go innym. Idealnie przygotowane pokoje, porządek i estetyka to gwarancja komfortu. Podejmujemy się sprzątania w pokojach hotelowych, ale też na korytarzach i w innych pomieszczeniach.

Profesjonalne sprzątanie mieszkania

O NASZEJ FIRMIE

Dążąc do zapewnienia perfekcyjnej jakości, oferowanych przez nas usług, kierujemy się sugestiami i uwagami Klientów. Dostosujemy się nawet do najbardziej wymagających Klientów. Zawsze wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom.

Jeśli masz pytania, to skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail. Odpowiemy na wszystkie zapytania!

SPRZĄTANIE HOTELI W WARSZAWIE

Nasz serwis sprzątający wykonuje swoje obowiązki, kierując się najwyższymi standardami. Na tle konkurencji, wyróżniamy się elastycznością. Zawsze jesteśmy w stanie dopasować usługi do indywidualnych oczekiwań Klienta. Dotyczy to również ilości personelu sprzątającego – w zależności od sezonu przydzielamy inną ilość osób. Zatrudniamy profesjonalną i odpowiednio przeszkoloną ekipę, która pracuje rzetelnie. Cena za usługi sprzątające w hotelach jest ustalana indywidualnie dla każdego klienta. Przed przygotowaniem zestawienia kosztów dokonujemy dokładnych ustaleń, przeprowadzamy wywiad z administratorem obiektu. Dopiero na podstawie zebranych i przeanalizowanych informacji, przedstawiamy ofertę dedykowaną danemu Klientowi.

Usługa profesjonalnego sprzątania hoteli w ofercie obejmuje:

 • codzienne sprzątanie, dbanie o porządek pokoi i pozostałych pomieszczeń hotelowych;
 • prace okresowe wykonywane zgodnie z przyjętym harmonogramem;
 • dbanie o czystość terenów otaczających hotele;
 • uzupełnianie środków higienicznych (zgodnie z wymaganiami Klientów);
 • utrzymanie czystości w częściach wspólnych i na terenach zewnętrznych;
 • dodatkowe usługi – np. polimeryzacja podłóg, alpinistyczne mycie okien, czyszczenie elewacji;
 • koszenie trawy i pielęgnacja terenów zielonych;
 • czyszczenie strumieniem pary bez użycia dodatkowej chemii;
 • prace sprzątające podstawowe i dodatkowe w okresie zimowym;
 • usługi recyklingu;
 • krystalizacja posadzek kamiennych.

Oferujemy sprzątanie hosteli i hoteli na terenie Warszawy (dzielnice: Mokotów, Praga-Południe, Ursynów, Wola, Bielany, Targówek, Śródmieście, Bemowo, Białołęka, Ochota, Wawer, Praga-Północ, Ursus, Żoliborz, Włochy, Wilanów, Wesoła, Rembertów),