Sprzątanie Wspólnot Mieszkaniowych Warszawa

Sprzątamy tak jakbyśmy chcieli mieć posprzątane

Sprzątanie Wspólnot Mieszkaniowych

Sprzątanie osiedli mieszkaniowych Warszawa

Sprzątanie budynków mieszkalnych i sprzątanie osiedli mieszkaniowych to jedna z tych usług, na których nie warto oszczędzać. Bez względu na to, czy mamy do czynienia z nowoczesnym osiedlem, apartamentowcem, zwykłym blokiem, czy może starą kamienicą, pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Czysta i zadbana przestrzeń sprawia, że infrastruktura jest postrzegana jako funkcjonalna i przyjazna mieszkańcom.

IDEALNA CZYSTOŚĆ

Sprawnie zarządzana wspólnota mieszkaniowa lub administracja doskonale zdaje sobie sprawę, jak istotną funkcję spełniają usługi sprzątające.

PEŁNY ZAKRES USŁUG

Ekipa sprzątająca ma za zadanie zapewnić wszystkim lokatorom najwyższy komfort. W tym celu przywiązuje wagę do wszystkich detali. W zakres usług związanych ze sprzątaniem klatki schodowej wchodzi zarówno czyszczenie schodów, podłóg, poręczy, jak i parapetów oraz mycie okien.

Mycie okien Warszawa

WYSOKA JAKOŚĆ USŁUG

Sprzątanie wspólnot mieszkaniowych to zadanie niezwykle wymagające. Kluczowa jest tu organizacja czasu pracy, poważne podejście do każdej czynności i dokładność.

SOLIDNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Prace porządkowe planowane i wykonywane są przeważnie wtedy, gdy większość osób jest w pracy – dzięki temu, intensywny zapach środków czyszczących lub ewentualny hałas maszyn sprzątających nie zakłóca spokoju.

SPRZĄTANIE WSPÓLNOT MIESZKANIOWYCH

Ogarnięcie kilku lub kilkunastu budynków, terenów wspólnych, czyli trawników, placów zabaw, wiat śmietnikowych, garażów powinno być wykonywane przez profesjonalną firmę sprzątającą, która potrafi zadbać o perfekcyjny ład i porządek. W tym celu zatrudnia ona doświadczonych pracowników oraz dysponuje fachowym sprzętem i środkami czyszczącymi najwyższej jakości. Nie może być ona uciążliwa dla mieszkańców. W związku z tym, wszelkie działania muszą być rozłożone w czasie. Chemia używana do czyszczenia powinna być dobierana w taki sposób, by była jak najmniej drażniąca.

Pierwsze wrażenie jest najważniejsze – klatka schodowa to niemalże wizytówka. Możemy śmiało powiedzieć, że jest to strategiczne miejsce każdego budynku wielorodzinnego, po którym ocenia się całość. Jest ono szczególnie narażone na wszelkie zanieczyszczenia. Brud, błoto, śnieg, kurz, liście, pyłki roślin, śmieci i inne rzeczy to zaledwie część tego, z czym musi się mierzyć ekipa sprzątająca. Na schodach, poręczach i podłogach tworzy się warstwa brudu widoczna gołym okiem. Mało tego, nieczystości mogą się również stać powodem alergii, astmy i innych chorób. Wszystko to sprawia, że codzienne sprzątanie klatek schodowych jest dla mieszkańców wspólnoty szczególnie istotne.

Jak wiadomo, okna i szyby w drzwiach wejściowych są szczególnie wymagające, gdyż często się brudzą, a tym samym wpływają na ogólny wizerunek budynku. Teraz będą one lśnić. Zalegająca korespondencja reklamowa na skrzynkach na listy to utrapienie niemalże każdej klatki schodowej, podobnie jak kwiaty, które są w kiepskiej kondycji. Firma sprzątająca budynki mieszkalne jest w stanie ogarnąć każdy drobiazg i sprawić, że całość będzie lśniła. Na życzenie pracownicy podlewają również kwiaty w częściach wspólnych. Zabrudzone powierzchnie są traktowane środkami antybakteryjnymi, które gwarantują najwyższą jakość i perfekcyjną czystość.

SPRZĄTANIE OSIEDLI WARSZAWA

Infrastruktura wokół budynków wspólnoty mieszkaniowej pełni niezwykle istotną funkcję. Wystarcza rzut oka, by ocenić, czy całość jest zadbana, czy wprost przeciwnie. Wpływa to na ogólne postrzeganie całego budynku. Utrzymanie terenów zielonych, kwiatów, krzewów i całej roślinności w nienagannym stanie to na ogół zadanie firmy ogrodniczej. Nie należy tu jednak zapominać o codzienności i o tym, jak duży wpływ na wygląd infrastruktury dookoła budynku mają mieszkańcy. Chodzi tu głównie o sprzątanie po swoich pupilach, wrzucanie śmieci do rozstawionych na osiedlu koszy, a nie na trawniki, dbałość o porządek. Tereny zielone służą wszystkim i warto mieć to na uwadze na co dzień. Jednak, by tak się stało, niezbędne jest zaangażowanie firmy do sprzątania terenów wspólnoty mieszkaniowej. To do nich należy opróżnianie śmietników, zaopatrywanie w worki na odpady i w worki na psie odchody. Zachowanie systematyczności jest tu kluczowe. Wszelkie prace tego rodzaju muszą być wykonywane regularnie, by uniknąć sytuacji, kiedy śmieci się nie mieszczą w koszach. W przypadku terenów zielonych z placem zabaw, utrzymanie perfekcyjnej czystości jest obowiązkowe. Prace powinny być wykonane niezwykle precyzyjnie. Każde niedopatrzenie i niedbalstwo mogą nieść poważne konsekwencje za sobą. Zapewnienie bezpieczeństwa najmłodszym to podstawa.

Profesjonalna firma sprzątająca tereny wspólnot ogarnie następujące niebezpieczeństwa na placu zabaw:

 • rozbite butelki, resztki szkła, plastików (możliwość skaleczenia),
 • detale z uszkodzonych elementów małej architektury ogrodowej czy zabawek (możliwość urazów),
 • ostre gałęzie i patyki, nadmiar liści (możliwość zranienia się, zagnieżdżenia inspektów, myszy i szczurów),
 • kurz, brud i piach rozsypany na kauczukowych powierzchniach wyściełających teren placu zabaw (narażenie na urazy – poślizgnięcie, upadki mogą mieć poważne konsekwencje).

Sprzątanie terenów wspólnoty mieszkaniowej to również ogarnięcie wiaty śmietnikowej i okolic. Jak wiadomo, segregacja śmieci to podstawa, niemniej różnie w praktyce się to przedstawia. Widok sterty odpadów rozrzuconych dookoła kontenerów to standard. Serwis sprzątający upora się z tym bardzo szybko i sprawi, że wokół wiaty śmietnikowej zawsze będzie panował porządek.

Poszukujesz firmy do sprzątania twojej Wspólnoty Mieszkaniowej?

Zadzwoń: 509-245-257

Profesjonalne sprzątanie mieszkania

O NASZEJ FIRMIE

Dążąc do zapewnienia perfekcyjnej jakości, oferowanych przez nas usług, kierujemy się sugestiami i uwagami Klientów. Dostosujemy się nawet do najbardziej wymagających Klientów. Zawsze wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom.

Jeśli masz pytania, to skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail. Odpowiemy na wszystkie zapytania!

NASZ BUDYNEK - WSPÓLNY INTERES

Utrzymanie budynku z zewnątrz w nienagannym stanie to zadanie niezwykle trudne. Mycie elewacji wymaga użycia myjek ciśnieniowych i innych profesjonalnych sprzętów. Prace tego rodzaju nie są wykonywane szczególnie często, niemniej w aglomeracjach miejskich są konieczne. Zaniedbanie tej sprawy może mieć poważne konsekwencje. Dlaczego elewacje są tak bardzo narażone na zanieczyszczenia? Wpływ na to mają następujące czynniki:

 • smog, pył, zanieczyszczenia,
 • sezonowe pylenie roślin,
 • grzyb, pleśń,
 • osady z różnych przyległych terenów (np. fabryk, zakładów).

Brud, który wżera się w elewację, z czasem staje się coraz trudniejszy do usunięcia. Z tego też względu, każda wspólnota powinna zadbać o cykliczne czyszczenie powierzchni. Zadania te sprawnie i szybko zostaną wykonane jedynie przez wykwalifikowany serwis sprzątający. Wyszkolona ekipa dobierze odpowiednie do danej elewacji preparaty chemiczne i użyje profesjonalnych sprzętów, również tych umożliwiających prace na wysokości. Dzięki temu wspólnota mieszkaniowa może być spokojna o kwestie bezpieczeństwa. Wszystko jest wykonane przy zachowaniu najwyższych standardów.

SPRZĄTANIE PIWNIC - ZYSKAJ PRZESTRZEŃ DO PRZECHOWYWANIA

Wspólne przestrzenie budynków mieszkalnych to również piwnice. Jak wiadomo, ułatwiają one życie wszystkim mieszkańcom, jednakże aby spełniały swoją rolę, niezbędne jest utrzymanie ich w nienagannym stanie. Tylko wówczas każda osoba na tym skorzysta i możliwe będzie przechowywanie w nich wózków, rowerów, sprzętów, czy też miliona innych detali. W przypadku sprzątania piwnic konieczne jest zadbanie o suchość w pomieszczeniu – zapobiega to pojawieniu się grzyba. Inną istotną kwestią jest usuwanie nieprzyjemnych zapachów – dzięki temu rzeczy nie przesiąkną smrodem. Utrzymanie pomieszczeń piwnicznych w odpowiednim stanie to również pewność, że nie pojawią się w nich gryzonie. Dbając o czystość, można uniknąć w przyszłości deratyzacji. Prócz wszystkich powyższych zadań, nie należy również zapominać o podstawowym, jakim jest systematyczne wietrzenie. Firma sprzątająca podejmie się również zadań typu oczyszczanie piwnic z niepotrzebnych rzeczy. Jest to konieczne zarówno jeśli chodzi o bezpieczeństwo, jak i w przypadku remontów generalnych budynku.

Oferujemy sprzątanie wspólnot mieszkaniowych na terenie Warszawy (dzielnice: Mokotów, Praga-Południe, Ursynów, Wola, Bielany, Targówek, Śródmieście, Bemowo, Białołęka, Ochota, Wawer, Praga-Północ, Ursus, Żoliborz, Włochy, Wilanów, Wesoła, Rembertów),

SPRZĄTANIE WSPÓLNOT WARSZAWA

Jako profesjonalna firma sprzątająca zapraszamy do skorzystania z naszej oferty sprzątania wspólnot mieszkaniowych. Usługę wykonujemy szybko i profesjonalnie. Zadowolenie klienta jest dla Nas priorytetem.

Jeżeli poszukują Państwo solidnej firmy sprzątającej, która zadba zarówno o sprzątanie klatki schodowej, jak i całego terenu wspólnoty mieszkaniowej, zapraszamy do kontaktu! Gwarantujemy usługi na stałym, bardzo wysokim poziomie, przez cały okres współpracy – sprzątanie osiedli mieszkaniowych.

Mycie okien Warszawa

LAT DOŚWIADCZENIA

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

PRZEPRACOWANYCH GODZIN

SPRZĄTNIĘTYCH OBIEKTÓW

PRZYKŁADOWY HARMONOGRAM PRAC

Zakres prac sprzątających we wspólnocie mieszkaniowej ustalany jest indywidualnie. Firmy są elastyczne i dopasowują się do odgórnych wymagań i potrzeb. Najczęściej można je sprowadzić do czynności codziennych, prac wykonywanych co kilka dni i raz w miesiącu (zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku).

Prace codzienne

 • zamiatanie (klatka schodowa, winda, otoczenie budynku),
 • ogarnięcie trawnika – zbieranie śmieci i sprzątanie zanieczyszczeń,
 • mycie schodów i korytarza do określonego piętra,
 • odśnieżanie chodnika w okresie zimowym (jeśli istnieje taka konieczność).

Prace wykonywane co kilka dni (lub raz w tygodniu – w zależności od potrzeb)

 • mycie schodów i korytarza na wszystkich piętrach,
 • mycie klamek i poręczy,
 • mycie parapetów i tablic ogłoszeniowych,
 • czyszczenie wycieraczek,
 • usuwanie ulotek i innych materiałów reklamowych.

Prace wykonywane raz w miesiącu

 • mycie kaloryferów,
 • mycie lamp na klatce schodowej,
 • usuwanie pajęczyn,
 • mycie okien na klatce schodowej.

Firmy utrzymujące czystość w budynkach mieszkalnych podejmują się również prac dodatkowych i sezonowych – w zależności od potrzeb. Każda z nich jest ustalana indywidualnie. Przykładowe prace w okresie wiosenno-zimowym obejmują pielęgnowanie roślin (drzewek, krzewów, kwiatów), koszenie trawy, dbanie i przycinanie żywopłotu. W zakres usług dodatkowych wchodzi również wywieszanie i zdejmowanie ozdób (np. świątecznych), flag i innych materiałów okolicznościowych. Firmy sprzątające zajmują się usuwaniem wszystkich materiałów zawieszonych bez zgody administracji budynku (plakaty, naklejki itp.). Usługi konserwatorskie oraz drobne naprawy (np. wymiana przepalonych żarówek) także mogą wchodzić w zakres prac.

Oferujemy sprzątanie wspólnot mieszkaniowych na terenie Warszawy (dzielnice: Mokotów, Praga-Południe, Ursynów, Wola, Bielany, Targówek, Śródmieście, Bemowo, Białołęka, Ochota, Wawer, Praga-Północ, Ursus, Żoliborz, Włochy, Wilanów, Wesoła, Rembertów),