Idealne Sprzątanie - Cennik prania

Sprzątamy tak jakbyśmy chcieli mieć posprzątane

Poproś o niezobowiązującą ofertę

CENNIK PRANIA TAPICERKI MEBLOWEJ WARSZAWA

Jeśli zastanawiasz, jak przedstawia się cennik prania tapicerki meblowej, dywanów i kanap, to przedstawiamy Ci kilka informacji na temat. Na wstępie warto zaznaczyć, że gruntowne sprzątanie w domu powinno być wykonywane co najmniej dwa razy w roku. W skład podejmowanych czynności powinno wchodzić również pranie kanap i wersalek i czyszczenie dywanów. Ceny takich usług wykonywanych przez profesjonalistów są uzależnione od kilku czynników. Oczywiście można samodzielnie podjąć się tych czynności, niemniej rezultaty niekoniecznie będą nas zadowalać.

Odświeżenie mebli tapicerowanych, wykładzin i dywanów sprawia, że pomieszczenie ładniej się prezentuje, a poszczególne meble wyglądają jak nowe. Czynności te są również istotne ze względu na alergeny, roztocza i bakterie, które zalegają w materiałach i mogą odbijać się na samopoczuciu i zdrowiu. Alergie, choroby górnych dróg oddechowych – to zaledwie część dolegliwości, które mogą być powodowane przez zanieczyszczone i nieodświeżane meble.

Czy opłaca się samodzielnie przez długie godziny szorować dywany i wykładziny i wykonywać pranie tapicerki meblowej? Cennik naszej firmy jest przystępny – dzięki temu każdy może skorzystać z usług i mieć pewność, że wszystkie roztocza zostaną usunięte.

 

Pranie tapicerki w Warszawie – cennik

Ile kosztuje czyszczenie tapicerki? Część osób wychodzi z założenia, że doprowadzenie do porządku sofy, narożników i innych mebli jest niewykonalne. W skrajnych przypadkach zamawiany jest nawet tapicer. Cennik nowego obicia jest jednak dosyć wygórowany. Nasza firma udowadnia, że wystarczy doprać porządnie starą tapicerkę, aby uzyskać odpowiedni efekt. Zabierając się za to zadanie samodzielnie, nie jesteśmy w stanie wykonać tego należycie. Część plam i zanieczyszczeń po prostu nie zejdzie, a poza tym na pewno nie pozbędziemy się roztoczy, które się na dobre zadomowiły w obiciu. Choćby dlatego warto przynajmniej raz w roku zlecić pranie tapicerki.

Ceny usługi wahają się w zależności od wielkości mebla, jego rodzaju, materiału obicia i skali zabrudzeń. Wyczyszczenie narożnika jest droższe niż małej sofy, czy też fotela. Istotną kwestią są również materiały. W przypadku tkanin takich jak aksamit lub jedwab koszt ostateczny może być wyższy. Podobnie przedstawia się kwestia zabrudzeń. Za usunięcie opornych plam przeważnie płaci się nieco więcej. Klient o kosztorysie jest informowany już na początku, przy składaniu zamówienia.

 

Cennik prania dywanów Warszawa

Ile kosztuje czyszczenie dywanów? Cena jest uzależniona od kilku czynników – od wymiaru, od rodzaju dywanu i od stopnia zanieczyszczenia. Koszty są naliczane w oparciu o metr kwadratowy czyszczonej powierzchni. Nie bez znaczenia jest również materiał, z jakiego jest wykonany dywan. Z niektórych materiałów plamy łatwiej i szybciej schodzą, z innych zaś niekoniecznie. Generalnie najtańsze jest pranie dywanów akrylowych i bawełnianych. Doprowadzenie innych materiałów do perfekcyjnej czystości zajmuje nieco więcej czasu. Jak wiadomo, ceny dywanów wełnianych i kaszmirowych są wyższe, a ich pranie jest bardziej wymagające. Należy tu sięgnąć po profesjonalne środki czyszczące bezpieczne dla tak delikatnych włókien.

Najdrożej wychodzi pranie dywanów z długim włosiem – a więc niezwykle popularnych. Odświeżanie dywanów shaggy jest bardziej wymagające i czasochłonne, gdyż plamy, roztocza i bakterie wchodzą niezwykle głęboko, a włókna są nieraz bardzo delikatne. Dodatkowo wszystko jest uzależnione też od tego, czy w skład usługi wchodzi również odplamianie. Usuwanie uciążliwych plam może nieraz skutkować naliczeniem dodatkowej opłaty. Ciekawymi opcjami dodatkowymi jest również dezynfekcja, usuwanie sierści czy też pozbywanie się uciążliwych zapachów. Wszystkie te czynności mogą wchodzić w zakres oferowanej usługi pranie dywanów. Cena oczywiście może być wówczas nieco wyższa. Dywan można również poddać impregnacji, co pozwala go zabezpieczyć przed wilgocią i plamami.

 

Pranie dywanów – ceny

Ceny za profesjonalne pranie dywanów i wykładzin nie są wygórowane, dlatego też warto nam powierzyć wykonanie tak pracochłonnej i trudnej czynności. Nasza firma korzysta z bezpiecznych i ekologicznych preparatów. Dysponujemy nowoczesnymi sprzętami, które czyszczą za pomocą pary wodnej i zużywają przy tym niewielką ilość wody. Wszystko to w połączeniu z naszym doświadczeniem sprawia, że nawet najtrwalsze zabrudzenia zostaną skutecznie usunięte. Nie bez znaczenia jest również to, że pozbędziemy się bakterii i grzybów. Gwarantujemy także, że po wyczyszczeniu tapicerki znikną wszystkie bakterie i grzyby.

 

Czy opłaca się prać dywany i tapicerki samodzielnie?

Googlując hasło pranie dywanów Warszawa cennik, można się przekonać, że profesjonalne usługi czyszczenia wykładzin i tapicerek wcale nie są wygórowane.

Brudne dywany, wykładziny, plamy na kanapie nie tylko sprawiają, że pomieszczenie wygląda nieestetycznie. Kryjące się we wnętrzach materiałów drobnoustroje są przyczyną wielu chorób. Mało tego – jakość powietrza w domu może się pogarszać, a osobom cierpiącym na alergie ciężej się oddycha. Jak już zostało wspomniane, dywany i wykładziny powinny być prane przynajmniej dwa razy w roku, a nawet częściej, jeśli np. posiadamy zwierzęta. Do tych zaleceń stosuje się tak naprawdę niewiele osób. Nie dosyć, że samodzielnie czyszczenie kanap, narożników, czy też wykładzin i dywanów ciężko wykonać, to na dodatek skuteczność i tak będzie znikoma.

Niektórych plam nie da się usunąć, używając standardowych środków czyszczących, a prócz tego nie dotrzemy w każdy zakamarek mebli zwykłym sprzętem. Nawet przy zachowaniu dokładności, nie da się pozbyć roztoczy z wnętrza różnych materiałów.

Właśnie dlatego lepiej zostawić profesjonalistom czyszczenie dywanów i pranie kanapy. Cena za takie czynności nie jest wysoka, a efekty przechodzą najśmielsze oczekiwania. Sprzątanie specjalistycznymi akcesoriami i płynami najwyższej jakości gwarantuje wysoką skuteczność i sprawia, że dana powierzchnia wygląda jak nowa. Nasza firma podchodzi do każdego zlecenia z należytą starannością, a efekty pracy są widoczne gołym okiem. Pomieszczenie, w którym materiały zostały dokładnie wyczyszczone, prezentuje się czyściej i przyjemniej się w nim odpoczywa.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – na pewno będziesz zadowolony!

  • W wyżej wymienionej ofercie na sprzątanie mieszkań środki czystości i niezbędny sprzęt do sprzątania zapewnia Klient. W przypadku zastosowania naszych środków prosimy do ceny doliczyć 20 zł.