Idealne Sprzątanie - Cennik

Sprzątamy tak jakbyśmy chcieli mieć posprzątane

Poproś o niezobowiązującą ofertę

SPRZĄTANIE MIESZKAŃ I DOMÓW CENNIK WARSZAWA

Jeśli myślisz, że skorzystanie z pomocy profesjonalnej firmy sprzątającej nie jest dla Ciebie, to jesteś w błędzie. Luksus tego rodzaju wcale nie musi kosztować majątku. Koszt usług sprzątających mile Cię zaskoczy i na pewno zachęci do skorzystania z naszej propozycji.

Idealne sprzątanie to firma, która wykona dla Ciebie prace porządkowe dostosowane do Twoich potrzeb. Jeśli nie przepadasz za sprzątaniem lub też nie masz na nie czasu, gubisz się i jednocześnie niekończący się bałagan spędza Ci sen z powiek, to jesteśmy rozwiązaniem Twoich problemów. Świadczymy szeroki zakres usług i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Jesteśmy pewni, że pomożemy Ci w wykonaniu dokładnie takich czynności sprzątających, jakimi jesteś zainteresowany. Wykonujemy zarówno sprzątanie mieszkań jednorazowe, jak i cykliczne na terenie Warszawy. Możesz sprawdzić, czy wszystko Ci odpowiada i na tej podstawie podjąć decyzję dotyczącą dalszej współpracy.

Idealne sprzątanie to profesjonalna firma porządkowa, dlatego też wiemy, jak ważną rolę pełnią odpowiednio wyszkoleni pracownicy. Nasz personel to osoby z wysoką kulturą osobistą, umiejące się zachować w każdej sytuacji. Posiadamy doświadczenie, dzięki czemu gwarantujemy dokładne i sprawne wykonanie usługi sprzątania mieszkań. Na pierwszym miejscu stawiamy satysfakcję Klienta. Spełnimy oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Jeśli szukasz firmy sprzątającej, która wykona usługi na najwyższym poziomie, to dobrze trafiłeś! Wykonując poszczególne prace, zawsze kierujemy się profesjonalizmem, rzetelnością i dyskrecją. Można nam zaufać. Oferujemy korzystne ceny, jak również odpowiednią jakość.

Idealne sprzątanie to firma, która świadczy szeroki zakres usług sprzątających. Każdy Klient ma możliwość rozszerzenia standardowej usługi sprzątania mieszkania o opcje dodatkowe. Proponujemy m.in. mycie lodówki, mycie kuchenki mikrofalowej, mycie okien, czyszczenie mebli kuchennych. Nasza firma wyręczy Cię we wszystkich uciążliwych czynnościach. W końcu zyskasz wolny czas. Sprawdź sam, z jaką wygodą wiąże się skorzystanie z profesjonalnych usług sprzątających!

Mieszkanie do 50 m

150 PLN

3 godziny sprzątania
Dedykowana osoba sprzątająca
sprzątanie na środkach Zlecającego
ubezpieczenie OC w przypadku szkód

Mieszkanie do 80 m

250 PLN

5 godzin sprzątania
Dedykowana osoba sprzątająca
sprzątanie na środkach Zlecającego
ubezpieczenie OC w przypadku szkód

Mieszkanie do 120 m

350 PLN

7 godzin sprzątania
Dedykowana osoba sprzątająca
sprzątanie na środkach Zlecającego
ubezpieczenie OC w przypadku szkód
 • W wyżej wymienionej ofercie na sprzątanie mieszkań środki czystości i niezbędny sprzęt do sprzątania zapewnia Klient. W przypadku zastosowania naszych środków prosimy do ceny doliczyć 20 zł.

SPRZĄTANIE BIUR CENNIK WARSZAWA

Sprzątanie biur to usługa, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Na rynku działa mnóstwo firm oferujących rozbudowany zakres prac. Cennik za wykonanie poszczególnych czynności jest różnorodny i obecnie można znaleźć zarówno bardzo tanich usługodawców, jak i nieco droższych. Kolejne osoby zainteresowane naszymi usługami najczęściej zadają pytanie: ile kosztuje sprzątanie biur? Nasza firma dokonuje indywidualnego kosztorysu w przypadku każdego zlecenia.

Cena jest uzależniona od następujących wytycznych:

 • typ lokalu (np. biuro, hala magazynowa itp.);
 • wielkość sprzątanej powierzchni;
 • zakres czynności;
 • ilość sprzętów i mebli w danym lokalu (swobodny dostęp do sprzątanej powierzchni);
 • stopnień i charakter zabrudzenia lokalu;
 • aktywność pracowników w lokalu (czy sprzątanie ma się odbywać w godzinach pracy lokalu);
 • ilość osób pracujących w miejscu, gdzie będzie odbywało się sprzątanie;
 • częstotliwość usługi sprzątania;
 • dzień i godziny pracy, w których ma być wykonywana usługa (np. godziny pracy firmy, po zamknięciu siedziby, noc, weekend, sprzątanie na życzenie według indywidualnie ustalonych godzin);
 • rodzaj niezbędnego sprzętu czyszczącego i środków czystości;
 • indywidualne życzenia Klienta i usługi dodatkowe.

Po przeanalizowaniu powyższych wytycznych, jesteśmy w stanie przedstawić nasz cennik usług sprzątania. Nasze ceny nie są najniższe na rynku, ale każdą pracę wykonujemy profesjonalnie, z zaangażowaniem i przy użyciu nowoczesnych sprzętów.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

 • działamy legalnie – płacimy ZUS, podatki, pracowników zatrudniamy zgodnie z prawem;
 • posiadamy ubezpieczenie;
 • korzystamy z najlepszych sprzętów i środków chemicznych;
 • oferujemy korzystną cenę.

Jesteśmy legalnie działającą firmą, która do każdego zlecenia podchodzi z należytą uwagą. Posiadamy ubezpieczenie, które zapewnia Klientowi spokój i jednocześnie chroni go od zdarzeń losowych. Korzystają z naszych usług, otrzymuje się gwarancję, że wszystko odbywa się zgodnie z prawem. Opłacamy składki ZUS pracowników i płacimy podatki, co w naszej branży nie jest szczególnie często spotykane. Nasi pracownicy to profesjonaliści, odpowiednio przez nasz przeszkoleni i wykwalifikowani. Zatrudniamy ich w sposób legalny. Dysponujemy odpowiednim sprzętem sprzątającym, który jest serwisowany. Korzystamy z profesjonalnych i całkowicie bezpiecznych środków chemicznych. Powierzając nam wykonanie usług sprzątających, otrzymujesz pewność co do efektu końcowego. Cena za sprzątanie, którą oferujemy Klientom, jest adekwatna do jakości, jaką gwarantujemy.

Nasze usługi sprzątające są rozbudowane i w ich zakres wchodzi szereg różnorodnych prac, które jesteśmy w stanie dopasować do potrzeb Klienta.
Podejmujemy się następujących czynności:

 • mycie podłóg i odkurzanie wykładzin;
 • ścieranie kurzy z dostępnych powierzchni (także tych trudno dostępnych);
 • sprzątanie i dezynfekcja toalet;
 • sprzątanie kuchni;
 • mycie powierzchni zmywalnych;
 • wymiana worków na śmieci (również wynoszenie śmieci).

Potrzebujesz posprzątać mieszkanie lub biuro?

Zadzwoń: 509-245-257

PAKIET BASIC

600 netto PLN

 • Sprzątanie 1 raz w tygodniu
 • biuro 100 m – 2-3 godz. sprzątania
 • ubezpieczenie sprzątanie
 • faktura raz w miesiącu
Ścieranie widocznych kurzy z dostępnych powierzchni
Odkurzanie wykładziny i mopowanie podłóg
Wyrzucenie śmieci z wymianą worków
Sprzątanie i dezynfekcja toalet
Mycie podłogi i powierzchni zmywalnych w kuchni

PAKIET STANDARD

1200 netto PLN

 • Sprzątanie 2 razy w tygodniu
 • biuro 100 m – 2-3 godz. sprzątania
 • ubezpieczenie sprzątanie
 • faktura raz w miesiącu
Ścieranie widocznych kurzy z dostępnych powierzchni
Odkurzanie wykładziny i mopowanie podłóg
Wyrzucenie śmieci z wymianą worków
Sprzątanie i dezynfekcja toalet
Mycie podłogi i powierzchni zmywalnych w kuchni

PAKIET ACTIVE

1800 netto PLN

 • Sprzątanie 3 raz w tygodniu
 • biuro 100 m – 2-3 godz. sprzątania
 • ubezpieczenie sprzątanie
 • faktura raz w miesiącu
Ścieranie widocznych kurzy z dostępnych powierzchni
Odkurzanie wykładziny i mopowanie podłóg
Wyrzucenie śmieci z wymianą worków
Sprzątanie i dezynfekcja toalet
Mycie podłogi i powierzchni zmywalnych w kuchni

MYCIE OKIEN CENNIK WARSZAWA

Nienawidzisz myć okien? Zawsze Cię to męczyło i nigdy nie masz na to czasu? Pomożemy Ci rozwiązać ten problem! Firma Idealne sprzątanie oferuje profesjonalne mycie okien na terenie Warszawy i okolic. Każdą zleconą nam pracę w tym zakresie wykonujemy przy użyciu odpowiednich środków -specjalistyczny, umożliwiający czyszczenie z użyciem gorącej pary pod wysokim ciśnieniem to gwarancja najwyższej jakości. Pozwala on na usunięcie nie tylko zabrudzeń, ale również drobnoustrojów. Podkreślamy, że sprzęt, z którego korzystamy, zużywa minimalną ilość wody i nie wymaga stosowania chemii, często posiadającej uciążliwy zapach. Nasza firma Idealne sprzątanie idzie z duchem czasu – oferujemy oszczędne i ekologiczne mycie okien w mieszkaniach i biurach. Na pewno będziesz zadowolony! Koniec ze specyficznymi zapachami, z którymi do tej pory wiązały się tego rodzaju prace. Oferujemy zarówno jednorazowe, jak i cykliczne prace porządkowe. Współpracujemy z Klientami indywidualnymi oraz biznesowymi.

Profesjonalne mycie okien i szyb to usługa, która ułatwi Ci życie i pozwoli zaoszczędzić czas. Wybierając naszą firmę sprzątającą, masz gwarancję, że każda praca zostanie wykonana profesjonalnie, sprawnie i na czas. Zastosowanie najnowszych technik, sprzętów i narzędzi świadczy o naszym poważnym podejściu do każdej zleconej czynności.

Na pewno zastanawiasz się, ile kosztuje profesjonalne mycie okien? Jako profesjonaliści posiadamy cennik usługi, który jest na pewno sporym ułatwieniem dla Klientów. Koszt jest uzależniony od szeregu wytycznych. Podejmujemy się mycia okien plastikowych, aluminiowych i drewnianych. Podchodzimy z zaangażowaniem do każdej zleconej nam pracy. Z racji dużego doświadczenia, nie ma dla nas zadań nie do wykonania. Podejmujemy się dokładnego czyszczenia różnych szyb oraz typów okien, bez względu na wielkość powierzchni.

W naszej ofercie znajdziesz:

 • mycie okien;
 • mycie witryn;
 • mycie szyb.

Decydując się na nasze usługi, masz pewność, że na wyczyszczonej powierzchni nie będzie żądnych smug. Korzystamy z profesjonalnego sprzętu, który gwarantuje odpowiednie wykonanie pracy i nie pozostawia żadnych śladów. Szukamy nowoczesnych rozwiązań, dlatego też stawiamy na ekologiczne użycie pary. Ta innowacyjna metoda zapewnia skuteczność i nieskazitelną czystość.

PRANIE DYWANÓW I WYKŁADZIN CENNIK WARSZAWA

Pranie dywanów i wykładzin to jedna z tych czynności, którą warto zlecić profesjonalnej firmie sprzątającej. Cena za tego rodzaju prace nie jest wygórowana, a powierzając nam ich wykonanie, otrzymujesz pewność, że powierzchnia po wyczyszczeniu będzie się wyglądać jak nowa.

Brudne dywany i wykładziny nie tylko nieestetycznie się prezentują, ale również pogarszają jakość powietrza w danych pomieszczeniach i stają się siedliskiem drobnoustrojów, zagrażając tym samym zdrowiu. Czyszczenie takich powierzchni powinno być wykonywane dwa razy do roku albo i częściej, jednak rzadko kto stosuje się do tych wytycznych. Wynika to z faktu, że czynność ta jest czasochłonna i uciążliwa. Skorzystanie z usługi profesjonalnego czyszczenia dywanów i wykładzin skutecznie rozwiązuje problem.

Jeśli zastanawiasz się, ile kosztuje pranie dywanu i wykładzin, to podkreślamy, że Idealne sprzątanie proponuje korzystne ceny. Naszą ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i do firm.

Używamy nowoczesnych, specjalistycznych sprzętów, które wykorzystują parę wodną i nie tylko skutecznie usuwają zabrudzenia, ale również zwalczają bakterie, grzyby i zapachy. Czyszczenie parowe to gwarancja nie tylko dokładnego wyprania dywanów, wykładzin i wszystkich warstw tapicerki, ale jest również przy tym antyalergiczne, ekologiczne i oszczędne (zużywa minimalną ilość wody). Nie stosujemy przy tym środków chemicznych. Jesteśmy pewni, że każdy Klient będzie zadowolony z rezultatów.

SPRZĄTANIE CENNIK WARSZAWA

Cennik sprzątanie biur w Warszawie zależny jest od wielu czynników jak: wielkość pomieszczenia do sprzątania, ilość poświęconych godzin, rodzaju prac, które są przedmiotem usługi, częstotliwości sprzątania i wiele innych. Podstawowe ceny sprzątania zamieściliśmy na naszej stronie. Jednak proponujemy zawsze skontaktować się z nami w celu doprecyzowania ceny. Cennik naszej firmy sprzątającej jest bardzo atrakcyjny i dostosowany do oferty rynkowej.
Idealne Sprzątanie to profesjonalna firma sprzątająca w Warszawie, która zajmuje się kompleksowym sprzątaniem firm. Sprzątamy również obiekty użytkowe, gabinety lekarskie czy kawiarnie a także porządkujemy domy po remontach. Zapewniamy profesjonalne i rzetelne wykonanie usługi, a także dostarczamy niezbędnych środków czystości renomowanych firm. Jesteśmy solidni, dokładni i skuteczni w tym co robimy – sprawimy że nieład w Państwa biurze lub domu nie będzie już zmartwieniem. Nasze ceny sprzątania ustalane są w zależności od częstotliwości i rodzaju wykonywanych prac.
Oferujemy profesjonalną obsługę w zakresie sprzątania domów. Pierzemy dywany, czyścimy posadzki i nie tylko. Dostosowujemy naszą ofertę do Państwa potrzeb i oczekiwań. Dzięki profesjonalnemu sprzętowi czyszczącemu oraz skutecznym detergentom usuwamy praktycznie wszystkie rodzaje plam i zanieczyszczeń. Nasze środki chemiczne posiadają wszystkie niezbędne atesty wymagane do pozbycia się bakterii i szkodliwych mikroorganizmów.
Realizujemy zarówno stałe jak i jednorazowe zlecenia. Jesteśmy elastyczni i do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując zakres i częstotliwość prac do Państwa oczekiwań, co gwarantuje usługę idealnie dopasowaną do Państwa potrzeb. Oferujemy konkurencyjne ceny i zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie! Naszym priorytetem jest zadowolenie naszych Klientów! Usługę pomocy domowej świadczymy w miastach: Warszawa. Zapraszamy do kontaktu. Każdy Klient jest naszym najważniejszym Klientem!