Pranie tapicerki meblowej Warszawa

Sprzątamy tak jakbyśmy chcieli mieć posprzątane

Pranie i czyszczenie dywanów i wykładzin

Pranie tapicerki meblowej Warszawa

Meble tapicerowane są elementem wyposażenia każdej przestrzeni – nie tylko prywatnej, ale też biurowej. W końcu są one wygodne, nadają pomieszczeniu przytulnego charakteru i umożliwiają komfortowy wypoczynek. Chyba nikt nie wyobraża sobie salonu czy też sypialni bez kanapy, narożnika czy łóżka. Problem pojawia się jednak w momencie, gdy trzeba wykonać czyszczenie mebli.

IDEALNA CZYSTOŚĆ

Wykonujemy czyszczenia wykładzin dywanowych w przestrzeni prywatnej i firmowej. Stosujemy najlepsze i profesjonalne środki czyszczące.

RÓŻNORODNOŚĆ USŁUG

Nasza firma wykonuje profesjonalne czyszczenie tapicerki meblowej i dywanów w domach i w firmach. Jesteśmy w stanie wyjść naprzeciw Twoim oczekiwaniom.

Pranie dywanów

WYSOKA JAKOŚĆ USŁUG

Możemy pochwalić się nienagannym wizerunkiem i stałą współpracą z wieloma osobami prywatnymi oraz z firmami. Dbamy o długotrwałe relacje.

WYKWALIFIKOWANA ZAŁOGA

Nasi pracownicy to osoby z doświadczeniem i odpowiednim przeszkoleniem. Czyszczenie wykonujemy u Klienta w domu lub u Klienta w firmie.

PRANIE TAPICERKI MEBLOWEJ

  Nawet przy zachowaniu ostrożności, w pewnym momencie na materiale i tak pojawią się zanieczyszczenia i plamy. Wiele osób zastanawia się jak wyprać tapicerkę samodzielnie, domowymi sposobami i za pomocą powszechnie dostępnych pianek do czyszczenia, płynów i specjalistycznych odkurzaczy piorących. Co prawda istnieje kilka metod, jednakże nie są one skuteczne w większości przypadków. Odświeżają one meble jedynie z wierzchu, tymczasem uciążliwe plamy są nie do wybawienia, podobnie jak pozbycie się kurzu z zakamarków.

  PRANIE TAPICERKI WARSZAWA

  Widzisz, że czystość tapicerki meblowej pozostawia wiele do życzenia? Nie wiesz, jak się za to zabrać albo brakuje Ci czasu? Jeśli tak, to my z przyjemnością Ci pomożemy! Oferujemy kompleksowe usługi sprzątające obejmujące czyszczenie tapicerki meblowej. Pracujemy zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm. Dostosujemy się do Twoich wytycznych. Zadowolenie Klienta to dla nas priorytet. Każde zlecone zadanie wykonamy z należytą starannością. Poradzimy sobie zarówno z zabrudzeniem trudnym do usunięcia, jak i z okresową pielęgnacją.

  CZYSZCZENIE TAPICERKI WARSZAWA

  Pranie kanap lub innych mebli tapicerowanych na własną rękę może być również niebezpieczne, zwłaszcza jeśli nie wiemy, jakich środków użyć. Możemy wówczas uszkodzić meble i jeszcze bardziej poplamić tkaniny. Jak wiadomo, sposób czyszczenia powinien zostać dostosowany do materiału. Część tapicerek jest wykonana ze specjalnych mikrowłókien, które z założenia powinny być łatwe w czyszczeniu i odporne na brud. W praktyce bywa jednak różnie.

  Wszystkie meble tapicerowane wymagają odpowiedniej pielęgnacji, czyli np. odkurzania. Z niewielkimi zabrudzeniami i standardowymi czynnościami można sobie poradzić samodzielnie, jednak do silniejszych plam lepiej wezwać fachowców. Będzie to zdecydowanie bezpieczniejsze dla mebli, a poza tym pozwoli zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy.

  PROFESJONALNE PRANIE TAPICERKI WARSZAWA

  Oferta na profesjonalne czyszczenia mebli wypoczynkowych jest tańsza niż usługi tapicerskie. Nawet jeśli klienci sądzą, że ich tapicerka jest w takim stanie, że należy ją wymienić, to nasza firma udowadnia, że niekoniecznie. Właśnie dlatego warto regularnie korzystać z usług specjalistów. Profesjonalne pranie tapicerki meblowej sprawi, że meble będą prezentować się jak nowe.

  Jeśli widzisz, że czystość twojej tapicerki meblowej pozostawia sporo do życzenia, to idealnie trafiłeś. Nasza firma piorąca dywany i tapicerki poradzi sobie z każdym problemem – z zanieczyszczeniami gromadzącymi się od dawna, z plamami, które są nie do usunięcia, z kurzem i z roztoczami powodującymi alergie. Posiadamy profesjonalne sprzęty najnowszej generacji, które gwarantują bezpieczne pranie tapicerki.

  Stosujemy odpowiednie płyny, skuteczne płyny posiadające neutralny zapach. Pranie kanapy, czyszczenie narożnika, czy też mycie tapicerki wymaga wprawy i doświadczenia. Osoby pracujące w naszej firmie są po przeszkoleniu i wiedzą, jakie środki stosować do danych powierzchni i jak dobierać odpowiednie metody.

  PRANIE KANAPY WARSZAWA

  Twój kanapa lub narożnik nadają się do profesjonalnego czyszczenia? Nie masz pojęcia jak się za to zabrać? My z przyjemnością Ci pomożemy! Podejmujemy się każdej pracy, doprowadzimy do ładu nawet najbardziej zanieczyszczoną sofę. Proponujemy również czynności takie, jak: profesjonalna impregnacja kanap, która zabezpieczy materiał przed wchłanianiem brudu. Czyścimy kanapy, dbając o każdy detal. Dzięki profesjonalnym sprzętom i środkom, docieramy w każde miejsce trudno dostępne.

  PRANIE NAROŻNIKÓW WARSZAWA

  Narożniki to meble, które cieszą się coraz większą popularnością. W końcu są one nie tylko praktyczne, ale również posiadają ciekawy design. Mebel ten z powodzeniem zastępuje zwykłą sofę i fotele, a przy tym zajmuje mniej miejsca niż cały zestaw wypoczynkowy. Narożniki z funkcją spania sprawdzają się, kiedy przyjeżdżają do nas goście, ale są również idealnie do mniejszych pomieszczeń.

  Podobnie jak wszystkie meble tapicerowe, te również mają to do siebie, że po pewnym czasie nie wyglądają już jak w dniu zakupu. Powstałe plamy nieraz ciężko wybawić, na powierzchni gromadzi się kurz, a w środku roztocza i bakterie. Te ostatnie są uciążliwe dla alergików, mogą powodować alergie, uczulenia, a nawet infekcje górnych dróg oddechowych. Ponadto, gdy narożniki służą nam również jako miejsce do spania, to szczególnie ważne jest ich regularne i dokładne czyszczenie. Bakterie i kurz gromadzą się w szczelinach i w miejscach, których gołym okiem nie widać. Dotarcie do nich domowym sprzętem jest niemożliwe.

  Nasza firma posiada sprzęty, które poradzą sobie z każdym zabrudzeniem i dotrą w każdą szczelinę. Dzięki nim pranie narożników przebiega bezproblemowo, skutecznie i sprawnie. Takie meble wypoczynkowe posiadają spore gabaryty. Nasza firma gwarantuje, że przywróci im czystość naprawdę szybko. Chcąc samodzielnie się zabrać za czyszczenie narożników, musimy poświęcić naprawdę masę czasu na to, a efekt i tak nie będzie zachwycający.

  Jeśli Twoja kanapa lub narożnik nadają się do profesjonalnego czyszczenia, a Ty sam nie masz pojęcia jak się za to zabrać, to z przyjemnością Tobie pomożemy! Podejmiemy się każdego zadania, doprowadzimy do ładu nawet najbardziej zabrudzoną sofę. Zachęcamy do skorzystania również z innej usługi. Profesjonalna impregnacja kanap sprawi, że materiał sofy zostanie odpowiednio zabezpieczony przed wchłanianiem brudu. Dbamy o każdy detal, docieramy w każdy zakamarek. Stosujemy profesjonalne środki i sprzęty czyszczące.

  CZYSZCZENIE TAPICERKI MEBLOWEJ WARSZAWA

  Wiemy, jaką temperaturę powinny mieć stosowane płyny, środki odplamiające, piorące i płuczące. Dostosowujemy ją do danego materiału. Staranne i dokładne czyszczenie tapicerki sprawia, że klient może dłużej cieszyć się efektem. Mało tego, może on na bieżąco przyglądać się czynnościom przez nas wykonywanym. Dzięki temu widzi on, że wszystko jest robione profesjonalnie. Poza tym w trakcie zlecenia przekazujemy porady, jak utrzymać tapicerkę meblową w dobrej kondycji i jak o nią dbać.

  Odpowiedni efekt czyszczenia i prania uzyskuje się, sięgając po środki czyszczące i sprzęty z najwyższej półki. Przykładamy do tego szczególną wagę.

  Czyszczenie mebli tapicerowanych nie jest łatwe i dlatego czynność tę warto zlecać profesjonalistom. W końcu wymaga ona dostępu to do profesjonalnych sprzętów i płynów. Zwykły środek do prania kanapy nie sprawdzi się. Właśnie dlatego czyszczenie tapicerki meblowej jest inwestycją, która się opłaca. Odpowiednio wykonane czynności nie tylko wpływają na wygląd danego mebla, ale też dbają o stan zdrowia.

  CZYSZCZENIE I PRANIE TAPICERKI MEBLOWEJ WARSZAWA

  Wykonujemy czyszczenia tapicerki w domach prywatnych i w przestrzeniach firmowych. Zawsze korzystamy z bezpiecznych i profesjonalnych sprzętów i środków czyszczących, które nie uczulają. Jedną z najczęściej zlecanych nam zadań jest pranie kanapy. Warszawa to obszar naszej działalności. Podkreślamy, że zlecone zadania wykonujemy szybko i sprawnie. Problem uporczywych plam zarówno na kanapach, jak i krzesłach pojawia się w każdym domu, czy też w biurze.

  Cechuje nas dokładność, precyzja i indywidualne podejście. Czyszczenie tapicerek wykonujemy zarówno dla klientów prywatnych, jak i dla firm. Zawsze korzystamy z bezpiecznych i profesjonalnych sprzętów i środków czyszczących, które nie uczulają. Jedną z najczęściej zlecanych nam zadań jest pranie kanap. Warszawa to obszar naszej działalności. Podkreślamy, że zlecone zadania wykonujemy szybko i sprawnie.

  Świadczymy usługi najwyższej jakości. Profesjonalne czyszczenie tapicerki meblowej i dywanów to usługa, która cieszy się dużym zainteresowaniem. Podchodzimy z jednakowym zaangażowaniem do każdego zlecenia. Wymagania i zadowolenie klienta są dla nas priorytetem. Robimy wszystko, by spełniać oczekiwania. Posiadamy szeroki zakres usług. Pranie narożnika, kanapy, czyszczenie tapicerki skórzanej – to zaledwie część oferty. Podejmujemy się zarówno pojedynczych zleceń, jak i tych ogromnych, obejmujących doprowadzenie do ładu mebli w całym domu, czy też w biurach. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

  Nasza firma może się pochwalić nienagannym wizerunkiem. Oferujemy zarówno ciągłą współpracę, jak i jednorazową. Dbamy o to, by zawierana umowa była dopracowana pod każdym względem. Dążymy do tego, by z klientami nawiązywać stałą, długotrwałą relację biznesową. Jako profesjonaliści, doskonale wiemy, jaką metodę dobrać do poszczególnych rodzajów tapicerki. Czyszczenie skórzanej tapicerki różni się od prania materiałowej. Wiemy, jak bezpiecznie i dokładnie wykonać czyszczenie parowe kanapy i innych mebli.

  Nasi pracownicy to osoby po odpowiednim przeszkoleniu, które wiedzą, jakich sprzętów i środków czyszczących użyć. Posiadają oni doświadczenie, a ponadto są osobami kulturalnymi, które w każdej sytuacji potrafią się zachować. Czyszczenie tapicerki jest wykonywane sprawnie i dokładnie, w taki sposób, by nie przeszkadzać klientowi.

  Samodzielne pranie tapicerki to proces czasochłonny, ale też pracochłonny. Należy się do niego odpowiednio przygotować – niezbędny będzie zakup wielu przedmiotów i środków czyszczących. Nawet fachowe i drogie płyny i piany nie dają pewnego efektu. Inwestycja w domowy odkurzacz piorący to wyrzucanie pieniędzy z błoto. Takie zakupy nie są tanie, a efekty będą i tak mizerne. Znacznie bardziej opłacalnym rozwiązaniem jest wynajęcie firmy piorącej tapicerki. Nasza ekipa upora się z każdym zabrudzeniem. Warto zwrócić uwagę także na korzystne ceny i promocje, których nie brakuje.

  Szybkie pranie tapicerki to żaden problem. Nasza firma gwarantuje, że cały proces odbędzie się szybko i sprawnie. Szczególną wagę przywiązujemy do odpowiedniej techniki. Istotne jest rozprowadzenie właściwych środków chemicznych na zabrudzonym materiale. W zależności od stopnia zanieczyszczenia, plamy likwidowane są przez nowoczesny sprzęt pracujący pod wpływem wysokiego ciśnienia. Innowacyjne techniki czyszczenia stosowane przez nas sprawiają, że cały proces nie trwa długo. Zawsze jesteśmy się w stanie dopasować również do grafiku klienta. Nasza firma jest elastyczna.

  DLACZEGO PRANIE TAPICERKI MEBLOWEJ JEST POTRZEBNE?

  Kurz i roztocza znajdujące się w dywanach i w meblach tapicerowanych powodują uczulenia i alergie. Alergicy szczególnie dotkliwie to odczuwają. Roztocza mogą być niebezpieczne dla zdrowia i podrażniać górne drogi oddechowe. Właśnie dlatego dobrze jest co jakiś czas korzystać z pomocy ekspertów. Z jednej strony możesz się cieszyć, że meble wyglądają ja nowe, z drugiej bakterie przestają być groźne. Nasza firma wie jak wyprać kanapę obitą dowolnym materiałem. Najbardziej delikatne tkaniny również nie stanowią dla nas problemu.

  Czyszczenie tapicerki meblowej wykonane przez ekspertów to gwarancja perfekcyjnej czystości wewnątrz i na zewnątrz mebli.

  USŁUGA PRANIA TAPICERKI – JAK PRZEBIEGA?

  – Identyfikacja rodzaju materiału
  – Dobór właściwych środków piorących i odplamiaczy
  – Dobór metody – czyszczenia parą wodną, pranie ekstrakcyjne
  – Mechaniczne suszenie powierzchni
  – Prócz czyszczenia i prania tapicerki pozbywamy się alergenów, kurzu i roztoczy
  JAK CZĘSTO POWINNO SIE PRAĆ TAPICERKĘ MEBLOWĄ?

  Meble tapicerowane brudzą się często. Sporo osób zamawia czyszczenie i pranie kanapy czy narożnika dopiero wówczas, gdy plamy są już bardzo widoczne i trzeba je zasłaniać kocami. Tymczasem kurz i roztocza gromadzą się przecież wewnątrz i nie widać ich gołym okiem. Nawet wówczas, gdy materiały obiciowe są z wierzchu czyste, to w środku mogą być bardzo zanieczyszczone. Właśnie dlatego tak ważne jest czyszczenie i pranie. Część materiałów obiciowych jest impregnowana, a tym samym chroniona. Na ogół tego typu zabezpieczenie chroni tkaninę do pół roku. Jednak plamy, kurz, czy też po prostu zwykłe użytkowanie mebli prowadzi do zabrudzenia tapicerki. Wbrew pozorom nie wystarcza, by czyścić ją raz na kilka lat. Dla dobrego wyglądu mebli, ale także i dla zdrowia, należy zamówić profesjonalne czyszczenie i pranie raz w roku. Dzięki temu kanapy i zestawy wypoczynkowe będą nam po prostu dłużej służyć.

  BRUDNA TAPICERKA? MAMY NA TO SPOSÓB!

  Podobnie sprawa wygląda w przypadku rodzinnych seansów filmowych, które oczywiście nie mogą się obejść bez przekąsek. Część z nich ląduje oczywiście na kanapie. Nawet jeśli natychmiast je wyczyścimy, to ślady pozostaną. Zanieczyszczenia, które głęboko wejdą w materiał, są praktycznie niemożliwe do samodzielnego usunięcia. Domowe metody sobie z nimi nie poradzą, podobne jak dostępne w sklepach preparaty.

  Czyszczenie tapicerki meblowej jest również niezbędne, jeśli salon jest łączony z kuchnią. Mimo tego, że kanapa i fotele z wierzchu wyglądają odpowiednio, to po jakimś czasie unosząca się w powietrzu para wsiąka w meble. Nieprzyjemny zapach, odbarwienia – to tylko część rzeczy, z którymi trzeba się borykać przy otwartej przestrzeni w domu, czy też w mieszkaniu. Regularne pranie tapicerki pozwala ją utrzymać w idealnym stanie i przywraca jej świeżość. Użycie odpowiednich sprzętów oraz środków czyszczących nie tylko wybawi plamy, ale też sprawi, że pozbędziemy się wszystkich nieprzyjemnych zapachów, a meble będą wyglądać po prostu jak nowe.

  Kurz i roztocza potrafią skutecznie utrudnić życie i to nie tylko alergikom. Są one szkodliwe dla wszystkich osób. Nawet jeśli nasze meble wypoczynkowe są w idealnym stanie, to i tak gromadzą się w nich bakterie.

  PROFESJONALNE PRANIE TAPICERKI MEBLOWEJ WARSZAWA

  Nieraz wystarcza chwila nieuwagi, by tapicerka się przybrudziła. Nawet ostrożność i dbanie o meble nie daje gwarancji, że nie pojawią się na nich plamy. Czyszczenie kanap jest powszechne chyba w każdym domu, jednak domowe sposoby na niewiele się zdają. W końcu sofy, narożniki i fotele muszą wiele znieść.

  Ile to razy dzieci z impetem wskakują na meble wypoczynkowe, nie zważając uwagi na to, czy są w butach, czy może mają zabrudzone ubrania. W efekcie po kilku sekundach tapicerka meblowa nadaje się do konkretnego wyczyszczenia, gdyż zabrudzenia wybijają się niemalże na pierwszy plan. Skorzystaj z naszej oferty na pranie kanap. Warszawa i okolice to obszar naszej działalności. Na pewno dopasujemy się do preferowanych przez Ciebie terminów.

  Potrzebujesz wyprać dywan lub wykładzinę?

  Zadzwoń: 509-245-257

  Pranie dywanów

  O NASZEJ FIRMIE

  Odpowiednia dbałość o meble, dywany i wykładziny to inwestycja w ich piękny wygląd, ale również w Twoje zdrowie. Z jednej strony, będziesz mógł się dużej cieszyć z tego, że konkretne sprzęty wyglądają jak nowe, z drugiej Twoje górne drogi oddechowe nie będą narażone na alergie. Doprowadzimy do porządku: tapicerki, kanapy, sofy, narożniki, fotele, krzesła, pufy, materace, wykładziny i wiele innych.

  LAT DOŚWIADCZENIA

  ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

  PRZEPRACOWANYCH GODZIN

  SPRZĄTNIĘTYCH OBIEKTÓW

  CZYSZCZENIE TAPICERKI

  Zapewniamy profesjonalne sprzęty i środki czystości sprawdzonych producentów, dzięki czemu każde zadanie może być wykonywane szybko i sprawnie. Korzystamy wyłącznie z bezpiecznych substancji, które nie uczulają. Czyszczenie wykonujemy u Klienta w domu lub u Klienta w firmie.

  Jeśli masz pytania, chcesz zarezerwować dogodny dla siebie termin, to zadzwoń do nas lub napisz wiadomość e-mail.

  Pranie i czyszczenie dywanów