Pranie dywanów i wykładzin Ochota

Sprzątamy tak jakbyśmy chcieli mieć posprzątane

Pranie i czyszczenie dywanów i wykładzin

Pranie i czyszczenie dywanów i wykładzin Ochota

Jako profesjonalna firma sprzątająca w Warszawie, oferujemy usługi kompleksowe. Czyścimy wszelkiego rodzaju meble domowe i biurowe, fotele samochodowe, materace i wiele innych. Podejmujemy się również prac, takich jak: pranie tapicerki mebli w Warszawie, pranie dywanów i pranie wykładzin.

IDEALNA CZYSTOŚĆ

Z racji tego, że stosujemy wyłącznie najlepszej jakości, sprawdzone środki czystości. Podejmujemy się czyszczenia wykładzin dywanowych zarówno w przestrzeni prywatnej i firmowej.

RÓŻNORODNOŚĆ USŁUG

Wykonujemy profesjonalne czyszczenie tapicerki meblowej i dywanów. Zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klienta. Swoje usługi kierujemy do osób prywatnych i do firm.

Pranie dywanów

WYSOKA JAKOŚĆ USŁUG

Zadowolenie Klienta to nasz priorytet. Dbamy o długotrwałe relacje, dlatego też możemy pochwalić się nienagannym wizerunkiem. Współpracujemy z osobami prywatnym i z firmami.

WYKWALIFIKOWANA ZAŁOGA

Nasi pracownicy to osoby z doświadczeniem i odpowiednim przeszkoleniem. Czyszczenie wykonujemy u Klienta w domu lub u Klienta w firmie.

PRANIE DYWANÓW I WYKŁADZIN

  Profesjonalne czyszczenie tapicerki meblowej nie tylko zapewnia idealny wygląd sprzętom, ale również sprawia, że nie będziesz narażony na alergie i uczulenia. Domowymi sposobami nie wygrasz walki z alergenami i roztoczami, gdyż są one obecne wszędzie. Nasza doświadczona ekipa sprzątająca poradzi sobie zarówno z usuwaniem najgorszych plam i zacieków, jak i ze standardowym praniem tapicerki. Zapewnimy Twoim meblom odświeżony wygląd. Jesteśmy w stanie dostosować się do Twoich wymogów i wyjść naprzeciw oczekiwaniom.

  PRANIE TAPICERKI OCHOTA

  Jeśli chciałbyś, by Twoja tapicerka meblowa wyglądała niemalże jak nowa, to my Ci pomożemy!Oferujemy kompleksowe usługi sprzątające, obejmujące również czyszczenie tapicerki meblowej. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i do firm oraz korporacji. Wykonamy dla Ciebie każde zadanie. Satysfakcja Klienta to nasz priorytet. Jesteśmy dokładni i staranni. Podejmujemy się okresowej pielęgnacji mebli, ale też rozprawimy się ze wszelkimi plamami trudnymi do usunięcia.

  PRANIE DYWANÓW OCHOTA

  Pranie dywanów to jeden z obszarów naszej specjalizacji. Wyczyścimy każdy dywan, bez względu na to, z jakiego materiału został on wykonany. Doprowadzimy do perfekcyjnego stanu każdą powierzchnię, gdyż posługujemy się profesjonalnymi środkami i sprzętami. Podejmujemy się czyszczenia dywanów i wykładzin zarówno w mieszkaniach i domach, jak i w siedzibach firm i korporacji. Po praniu, pozostaje świeży zapach. Każdy dywan, którym się zajmiemy, będzie wyglądał jak nowy.

  PRANIE WYKŁADZIN OCHOTA

  Pranie wykładzin to usługa ciesząca się ogromną popularnością. Wykonujemy tzw. czyszczenie ekstrakcyjne, czyli czyszczenie na mokro. Jest to najpopularniejsza metoda, która sprawi, że wykładzina będzie wyglądała jak nowa, a dodatkowo będzie ona posiadała świeży zapach. Umiemy odpowiednio dobrać sprzęt i środki. Zlecone nam prace wykonujemy dokładnie i z należytym zaangażowaniem.

  PRANIE KANAPY OCHOTA

  Jeśli Twoja kanapa lub narożnik wymagają profesjonalnego czyszczenia, to nasza oferta na pewno Ciebie zainteresuje! Bez względu na to, jak dany mebel wygląda, my podejmiemy się zadania, by doprowadzić go do porządku. Poradzimy sobie nawet z największymi zanieczyszczeniami. Dodatkowo świadczymy usługę, która zabezpieczy materiał przed wchłanianiem brudu. Profesjonalna impregnacja na pewno sprawi, że Twoje meble zachowają idealny wygląd jak dłużej. Przy czyszczeniu kanap, stawiamy do dokładność. Docieramy w każde trudno dostępne miejsce.

  Potrzebujesz wyprać dywan lub wykładzinę?

  Zadzwoń: 509-245-257

  Pranie dywanów

  O NASZEJ FIRMIE

  Wykonujemy usługi czyszczące dla osób prywatnych i firm. Dzięki naszej ofercie, Twoje meble, dywany i wykładziny będą wyglądały jak nowe. Doprowadzimy do ładu tapicerki, kanapy, sofy, narożniki, fotele, krzesła, pufy, materace, wykładziny i wiele innych sprzętów. Inwestycja w profesjonalne czyszczenie to także inwestycja w Twoje zdrowie. Od teraz, nie będziesz narażony na alergeny i roztocza.

  LAT DOŚWIADCZENIA

  ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

  PRZEPRACOWANYCH GODZIN

  SPRZĄTNIĘTYCH OBIEKTÓW

  CZYSZCZENIE DYWANÓW I WYKŁADZIN

  Wykonujemy usługi czyszczące dla Klientów prywatnych i firmowych. Jesteśmy profesjonalistami, którzy korzystają z najlepszych sprzętów i środków czyszczących od renomowanych producentów, dzięki czemu gwarantujemy bezpieczeństwo. Zlecone nam zadania wykonujemy sprawnie oraz dokładnie.

  Jeśli masz pytania, chcesz zarezerwować dogodny dla siebie termin, to zadzwoń do nas lub napisz wiadomość e-mail.

  Pranie i czyszczenie dywanów