Pranie dywanów i wykładzin Targówek

Sprzątamy tak jakbyśmy chcieli mieć posprzątane

Pranie i czyszczenie dywanów i wykładzin

Pranie i czyszczenie dywanów i wykładzin Targówek

Oferujemy kompleksowe usługi sprzątające, obejmujące również pranie tapicerki mebli w Warszawie, pranie dywanów i wykładzin, czyszczenie wszelkiego rodzaju mebli domowych i biurowych, foteli i fotelików samochodowych, materaców itd. Jesteśmy profesjonalną firmą sprzątającą.

IDEALNA CZYSTOŚĆ

Gwarantujemy idealną czystość. Oferujemy pranie wykładzin dywanowych w przestrzeni prywatnej i firmowej. Jesteśmy profesjonalistami, używamy odpowiednich środków i sprzętów.

RÓŻNORODNOŚĆ USŁUG

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi sprzątające. Wykonujemy profesjonalne czyszczenie tapicerki meblowej, dywanów i wykładzin w domach i w firmach. Zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klienta.

Pranie dywanów

WYSOKA JAKOŚĆ USŁUG

Stawiamy na odpowiednią jakość. Dbamy o relacje z Klientami, oferujemy zarówno usługi sprzątające cykliczne, jak i jednorazowe. Można nam zaufać.

WYKWALIFIKOWANA ZAŁOGA

Zatrudniamy doświadczonych i odpowiednio przeszkolonych pracowników. Czyszczenie wykładzin i dywanów oraz tapicerki wykonujemy w domach i w biurach.

PRANIE DYWANÓW I WYKŁADZIN

  Usunięcie kurzu i roztoczy domowymi sposobami jest praktycznie niemożliwe do wykonania. Profesjonalne pranie dywanów i wykładzin to usługa gwarantująca odpowiedni efekt, zarówno ten widoczny, jak i niewidzialny dla oka. Teraz Twoje górne drogi oddechowe mogą oddychać swobodnie. Wykonując czyszczenie dywanów i wykładzin, dbamy nie tylko o wygląd, ale i o Twoje zdrowie. Posiadamy ogromne doświadczenie, poradzimy sobie z każdym zadaniem, dostosujemy się do Twoich wymogów. Na pewno będziesz zadowolony.

  PRANIE TAPICERKI TARGÓWEK

  Jeśli widzisz, że czystość tapicerki meblowej pozostawia wiele do życzenia i Twoje meble nie wyglądają już jak nowe, a wprost przeciwnie, to wezwij nas na pomoc. Oferujemy kompleksowe usługi sprzątające obejmujące czyszczenie tapicerki meblowej. Wykonujemy prace czyszczące zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Dostosujemy się do Twoich wytycznych – na pewno będziesz zachwycony efektem. Poradzimy sobie nawet z najbardziej uciążliwymi plamami, ale wykonujemy również okresowe czyszczenie.

  PRANIE DYWANÓW TARGÓWEK

  Wykonujemy czyszczenie dywanów i wykładzin w domach i w firmach. Doprowadzimy do porządku zarówno najbardziej zanieczyszczone powierzchnie, jak i takie, które wymagają po prostu okresowej pielęgnacji. Wiemy, jak dobrać odpowiednie środki i sprzęty. Podejmujemy się czyszczenia nawet niezwykle delikatnych dywanów, najwyższej jakości. Po skończonej pracy posiada on świeży i przyjemny zapach. Naszą ekipę cechuje fachowe podejście, dokładność oraz szybkość działania. Można nam zaufać.

  PRANIE WYKŁADZIN TARGÓWEK

  Pranie wykładzin w biurach i w domach to jeden z obszarów naszego działania. Do każdego zadania dobieramy odpowiednie środki i sprzęty. Wykonujemy tzw. czyszczenie ekstrakcyjne, czyli czyszczenie na mokro, dające pewny i sprawdzony efekt. Po sprzątaniu dana powierzchnia będzie wyglądała jak nowa i będzie miała świeży i przyjemny zapach. My wiemy, jak szybko i dokładnie odświeżyć wykładzinę.

  PRANIE KANAPY TARGÓWEK

  Oferujemy profesjonalne czyszczenie kanap, narożników i sof. Po skończonej pracy każdy mebel będzie wyglądać wprost jak nowy. Pozbędziemy się nawet najtrudniejszych do usunięcia plam, dotrzemy w każdy zakamarek. Używamy profesjonalnych sprzętów i środków piorących. Proponujemy standardowe czyszczenie sof, jak i profesjonalną impregnację, zabezpieczającą materiał przed wchłanianiem brudu. Będziesz zachwycony tym, jak Twoja stara kanapa wygląda po praniu.

  Potrzebujesz wyprać dywan lub wykładzinę?

  Zadzwoń: 509-245-257

  Pranie dywanów

  O NASZEJ FIRMIE

  Jako profesjonalna firma sprzątająca, wiemy, że dbałość o meble, dywany i wykładziny pozwala im zachować odpowiedni wygląd. Podkreślamy jednak, że usługi piorąco-czyszczące to również inwestycja w zdrowie – tylko w taki sposób można się pozbyć roztoczy i kurzu. Nasi pracownicy zajmą się tapicerkami, kanapami, sofami, narożnikami, fotelami, krzesłami, pufami, materacami, wykładzinami i nie tylko.

  LAT DOŚWIADCZENIA

  ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

  PRZEPRACOWANYCH GODZIN

  SPRZĄTNIĘTYCH OBIEKTÓW

  CZYSZCZENIE DYWANÓW I WYKŁADZIN

  Korzystamy z fachowych, sprawdzonych sprzętów renomowanych producentów. Stawiamy na bezpieczne preparaty. Każde zadanie wykonujemy dokładnie, szybko i sprawnie, gdyż nasi pracownicy to osoby z doświadczeniem. Na pewno będziesz zachwycony usługami na takim poziomie.

  Jeśli masz pytania, chcesz zarezerwować dogodny dla siebie termin, to zadzwoń do nas lub napisz wiadomość e-mail.

  Pranie i czyszczenie dywanów